Emor Endüstriyel Mühendislik, 1995 yılında endüstriyel fırın ve motosiklet yedek parça üretimiyle sektöre adımını atmıştır. Alüminyum döküm, ısıl işlem ve talaşlı işlem çalışmalarını da yürüten firmamız kurulduğu günden bugüne farklı sektörlere yönelik hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Çeşitli alanlarda ilklerin firması olan Emor Endüstriyel Mühendislik, kurucu ortak olarak ESP Mühendislik Ltd. Şti. ile birlikte 2013 yılında Gana’da 450 ton/ay kapasiteli alüminyum külçe üretim tesisini kurmuştur. 2014 yılında Altun Döküm A.Ş. ile birlikte Türkiye’nin ilk alçak basınç döküm makinesini üretmiştir. 2016 yılında Bisan A.Ş.’den PGT iki zamanlı motorun silindir ve piston hattını satın alarak Kuzey Afrika’ya ihracat yapmaya devam etmiştir. Aynı yıl içerisinde EMO marka tescilini de satın aldıktan sonra bu alanda sektörün öncüsü olmuştur. Ayrıca, 2019 yılında MBK iki zamanlı motorun silindir ve piston üretimini gerçekleştirmiş olup ihracatını yapmaya başlamıştır.

Çelik döküm, iş makinesi tırnağı ve otomotive krank üreten firmalara yirmi yılı aşkın süredir ısıl işlem tesisleri kurulumunda hizmet vermektedir. Türkiye’nin tek magnezyum külçe üreticisi olan Kar Mineral’e özel tasarım magnezyum ergitme fırınları imal etmektedir. Türkiye’nin ilk alçak basınç precast relining uygulaması ise AKM Metalurji’yle birlikte başarıyla üretilmiştir.

Emor Endüstriyel Mühendislik tarafından relining işlemi ve üretimi yapılan fırınlar Cevher Jant, CMS Jant, Componenta Dökümcülük ve Maxion-İnci Jant başta olmak üzere alüminyum sektöründeki öncü şirketler tarafından kullanılmaktadır. Yurt içindeki projelerin yanı sıra Cezayir, Gana ve Tunus’a özel endüstriyel fırınların ihracatına ek olarak fırın tasarımı, imalatı ve yenileme çalışmaları da şirketimiz bünyesinde yürütülmektedir.

Sektörde faaliyet gösteren birçok firmanın çözüm ortağı ve tercih edilen iş ortağı olmayı başaran şirketimiz, yenilikçi teknolojilerle birleşen güçlü üretim altyapısı ve tecrübeli ekibiyle birçok alanda inovatif projeler gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz: Endüstriyel dünyada inovatif bir yaklaşımla fark yaratan çözümler sunmak
Misyonumuz: Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma değer katabilecek kaliteli ürünlerimizle sektöre katkı sağlamak
Müşteri Memnuniyeti

( 1 +)

Binden fazla müşteri memnuniyeti

VISION & MISSION STATEMENT

Connecting things, It’s all about people.

Why we’re different

As fellow entrepreneurs, we understand the need for space which gives your business room to breathe and grow.

Müşterilerimizin

Hakkımızda söyledikleri

"Yıllardır tercih ettiğimiz marka. Ürün kalitesi ve satış sonrası destek için teşekkür ederiz."
Emilia Clarke
Oya Demirhan
Mühendis
"EMOR'a sunduğu kaliteli ürünler için teşekkür ederim."
Emilia Clarke
Emrecan Başbay
Tekniker
"Motosiklet yedek parçaları olarak uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunuyorlar."
Emilia Clarke
Osman Karaca
Motosiklet Kullanıcısı

Ekibimize katılmak için

Bizimle tanışabilirsin: info@emorltd.com